Son Dakika
  • Loading
A+ A A-

Resmi İlan

Yazarlarımız


İbrahim Kul
Allah rızası için dostluk
Pazartesi, 30 Aralık 2019
Can Pulak
Deniz Taksi Geliyor…
Pazartesi, 27 Ocak 2020
Mustafa özkan
NERGİS TEPE
Cumartesi, 26 Ekim 2019

Manşetler

 

Emlak Müşavirleri Federasyonu EMFED Başkan Yardımcısı olarak görev yapan ve aynı zamanda Türksiad Ticaret ve Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı olan Mehmet Sert, Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Rıza Kaymakçı’nın görevden ayrılacak olmasından dolayı Federasyon Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

080518emfedsert.jpg
Haber: Bülent Akman
2010 yılından beri Federasyonun çeşitli kademelerinde görev alan Mehmet Sert, Federasyon Denetleme Kurulu Başkanlığı, Yönetim kurulu üyeliği ve hala EMFED Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürüyor. İstanbul ile ülkenin değişik yerlerinde çeşitli oda, dernek ve sivil toplum kuruluşu yöneticiliği ve üyeliği yapan Mehmet Sert, Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Rıza Kaymakçı’nın görevden ayrılacak olmasından dolayı Federasyon Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Sert, açıklamasında şunları kaydetti: “Bizler için aslolan görevdir. Görevi layıkıyla yapmak o ünvan ve makamları doldurmaktır. Bütün mevki makam ve ünvanlar gelip geçicidir. Önemli olan güzel eserler bırakmak ve başarılı çalışmalar yapmaktır. Federasyon Başkanımız Sayın Rıza Kaymakçı aynı zamanda Kurucu Başkanımız olup bize sivil toplum kuruluşu yöneticiliğinde çok katkıları bulunmuş olup bizlerin bu makamlara gelmesinde üzerimizde çok büyük emekleri bulunmaktadır. Mesleğimizin geleceği ve gelişmesi adına yapmış olduğumuz çalışmalar basında da yer almaktadır. Öncelikle bu görev federasyon yönetim kurulu üyelerimizin teveccühü ve onayıyla olacak olan bir değişikliktir. Bugüne kadar şahsıma ve derneklerimize, odalarımıza destek veren camiamıza yürekten teşekkür ediyorum. Başta Muğla olmak üzere federasyonumuza bağlı derneklerimizin bulunmadığı il ve ilçelerimizde yeni yapılanma çalışmalarımız sürmektedir. Taşınmaz Ticareti yönetmelik taslağımızın yürürlüğe girmesiyle mesleğimiz itibarına kavuşacak ve hak ettiği konumda yer alacaktır. Ben bu görev değişikliğinin şimdiden tüm meslektaşlarımız adına mesleğimiz ve sektörümüz için hayırlı olmasını diler, destek ve katkı sunan başta federasyon yönetim kurulu üyelerimize, derneklerimize ve meslek kuruluşlarımıza çok teşekkür ediyorum diyerek görüşlerini aktardı.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin