Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti
A+ A A-

Konut satışları azaldı

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 yılı Ağustos ayı Konut Satış İstatistiklerini yayımladı. Bu kapsamda TÜİK Denizli Bölge Müdürü Ali İhsan Yücedağ tarafından verilen bilgiye göre Muğla’da konut satışları yüzde 15,2 azaldı.

210918konut.jpg

Zeytin ve zeytinyağı ihracatı yüzleri güldürüyor

Sofralık zeytin ihracatında dünya liderliğini, zeytinyağı ihracatında dünya ikinciliğini hedefleyen Türkiye 2017/18 sezonunun bitmesine kısa bir süre kala son 4 yılın ihracat rekorunu kırmaya hazırlanıyor.

310818zeytinyagi.jpg

İhracat yüzde 32 arttı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2018 yılı, Temmuz ayı Dış Ticaret İstatistiklerini yayımladı. Buna göre Muğla ihracatını, yüzde 32 oranında artırdı. Muğla’da en çok ihracatı yapılan 26 milyon 671 bin dolar ile su ürünleri oldu.

010918ihracat.jpg

Yapılandırma süresi uzadı!

Vergi borcu yapılandırması borçlulara rahat bir nefes aldırırken bir iyi haber daha geldi. Borç yapılandırma için başvuru süresi uzatıldı. Gecikme zammı ve gecikme faizlerinden kurtulmak isteyen vatandaşlar vergi borçlarını yapılandırabiliyor. Milas Belediyesi, sürenin 27 Ağustos 2018 tarihine uzatılmasının ardından duyuruda bulundu.

020817yapilandiirma.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin