A+ A A-

Milas

Yarıyıl tatili başladı

Milas’ta 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasıyla birlikte ilçe genelinde toplam 22 bin 390 öğrenci karne aldı. Okullarda düzenlenen karne törenleri renkli görüntülere sahne olurken, Milas’ta evde eğitim hizmeti alan bazı öğrenciler de evlerinde karne sevinci yaşadılar.

210119yariyiltatil.jpg

Kemikler’de elektrik kesintisi…

Milas’a bağlı Kemikler Mahallesi genelinde, arıza ve onarım çalışması sebebiyle elektrik enerjisi kesintisi yaşanacak.

210119kemikler.jpg

Restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi

Milas Kaymakamı Eren Arslan, UNESCO Geçici Miras Listesi’ne alınan Beçin Kalesi’nde bulunan Ahmet Gazi Medresesi ve Yelli Camii’nde devam eden restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi.

190119restorasyon_6e008.jpg

Eski seçim sandıkları yuva ve kovan oldu

Milas Tarım ve Orman Müdürlüğünün gerçekleştirdiği proje kapsamında, atıl durumdaki eski ahşap seçim sandıkları onarılarak kedi, köpek ve kuşların soğuk havadan korunması için yuva olurken bölgedeki arıcılar için de kovan oldu.

180119secimsandik_c0a2d.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin