A+ A A-

Milas

Türk su ürünleri hedef yükseltti

Türk su ürünleri sektörünün 2023 hedefinin 1,5 milyar dolar olduğunu ifade eden Türkiye Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçı Birlikleri Sektör Kurulu Başkanı Kızıltan, sektörün belirlenen hedefe ulaşmak için Ar-Ge çalışmaları ve ihracat ağının genişletilmesi konusunda ciddi girişimlerde bulunduğunu kaydetti.

220419kilic.jpg

Belediyeye açtığı davayı kazandı, göreve iade aldı

Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Grup Daire Başkanlığına bağlı olarak Ören istasyonunda şoför olarak çalışırken, 2 yıl önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katıldığı fuarda siyasi faaliyette bulunduğu gerekçesiyle önce sürgün edilen sonra da işten çıkarılan Hüseyin Namık Uysal, belediyeye açtığı davayı kazanarak görevine iade aldı.

20042019namikmanset_25089.jpg

Menteş 4. Bahar Şenliği 24 Nisan’da…

Milas’a bağlı Menteş Mahallesi’nin muhtarı Bayram Arıcı, 24 Nisan Çarşamba günü Menteş 4. Bahar Şenliği’ni düzenleyeceklerini duyurarak tüm halkı şenliğe davet etti.

220419mentes.jpg

Merdiven altı kokoreç üretimi mide bulandırdı!

Milas’ta gıda birimi ekipleri ve polis tarafından düzenlenen “kaçak kokoreç” operasyonunda sağlıksız koşullarda üretim yapan şahsa cezai işlem uygulandı, merdiven altı üretimle elde edilen kokoreç ise imha edildi.

20042019merdivenkokorecmanset_a001e.jpg

Vefatının 12. yılında mezarı başında anıldı

Milas Gençlik Güreş İhtisas Kulübü Derneği yönetimi ve üyeleri ve beraberindekiler, eski milli güreşçi ve güreş antrenörü Ahmet Kozak’ı, vefatının 12. yılında mezarı başında dualarla andı.

190419vefat_6193a.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin