A+ A A-

Milas

Muhtarlar sorunlarını vekillere iletti

Milas’ta görev yapan muhtarlar, AK Parti’li milletvekilleri ile ilçe başkanına mahallelerinde yaşanan sorunları aktardı.

19092019muhtarlarvekiller.jpg

“HDP’nin derhal kapatılmasını istiyoruz”

Çocukları HDP aracılığıyla kaçırılan annelerin eylemlerini Türkiye geneline yaymak ve diğer mağdur anneleri cesaretlendirmek amacıyla Vatan Partisi tarafından ülkemizin birçok noktasında başlatılan imza kampanyası Milas’ta da yapıldı.

17092019hdpkapatilmali.jpg

Kılınç ve Uyar ailelerinin mutlu günü

Milas-Bodrum Havalimanı personeli Özcan Kılınç ile Yonca Uyar, gerçekleştirilen düğünle bir ömür mutluluğa ‘evet’ dedi. Çiftin nikahını ise Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kıydı.

19092019kılıncveuyarailelerinin.jpg

Karacahisar greve hazırlanıyor

10’dan fazla sivil toplum kuruluşunun bir araya gelmesiyle oluşan ‘Sıfır Gelecek’ kampanyası kapsamında Türkiye’nin 13 bölgesinde ‘İklim Grevi’ gerçekleştirilecek. ‘İklimi değil, sistemi değiştir’ sloganıyla gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında Milas’ın İkizköy Mahallesi Akbelen Mevkii girişindeki kömür sahası için kesilmek istenen ormanlık alanda buluşulacak.

19092019karacahisargrev.jpg

“Çam balı denince akla Muğla gelir”

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Muğla’da Arı Yetiştiriciliği ve Balcılık Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü’ kurulması için kanun teklifi verdi.

16092019baldeyincemugla.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin