Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti
A+ A A-

Milas

Milas’ta 418 Aileye Vefa Eli Ulaştı

İlçemiz genelinde 112, 155 ve 156 çağrı numaraları üzerinden hizmet talep eden 418 aileye “Vefa Koordinasyon Grubu” tarafından hizmet sağlandı….

27032020vefa_05b5c.jpg

Kore Gazisine Askeri Törenle Sessiz Veda

Milaslı Kore Gazisi Şerafettin Şimşek Hayatını kaybetti. Şimşek için Korona Virüs önlemleri kapsamında sessiz bir askeri tören düzenlendi.

25032020koregazisineveda_9c705.jpg

Milas Salı Pazarı'nda Koronavirüs Tedbirleri

Türkiye'de birçok ticari kuruluş faaliyetlerine ara verdi ancak temel ihtiyaç ürünlerinin satıldığı marketler ve pazar yerleri faaliyetlerini sürdürüyor. Ticaret Bakanlığı, 81 ile gönderdiği talimatla sebze ve meyve toptancılarına düzenlemeler getirdi. Bilindiği gibi Milas'ta da pazaryerleri belli pazarlar haricinde çoğunlukla kapatılmıştı. Ancak dün açık olan Salı Pazarı'nda Koronavirüs tedbirleri dikkat çekti.

24032020salipazari_8aa85.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin