A+ A A-

 

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., 21 Mayıs tarihinde yatırım tesislerinin devreye alınması sebebiyle elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

200519adm.jpg

Haber: Abdullah Özel

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., 21 Mayıs tarihinde saat 09.00 ile 11.00 saatleri arasında yaşanacak olan elektrik kesintisi hakkında yazılı açıklama yaptı. Vatandaşları belirli aralıklarda yaşanması beklenen elektrik kesintisi konusunda uyaran ADM, açıklamada şu ifadelere yer verdi: “İlçemiz Hayıtlı Mahallesi’nde yapılacak olan yatırım tesislerinin devreye alınma çalışması nedeniyle 21 Mayıs 2019 tarihinde 09.00 ile 11.00 saatleri arasında Hayıtlı Mahallesi Bahçelievler mevkiindeki tüm sokaklar, Şeftaliirimi mevkii, Menteş yolu üzeri mevkiinde bulunan müşterilerimizde ve Kılıç Deniz Ürünleri, Pomelon AVM, Migros – Kipa market gibi özel trafolu müşterilerimizde ve buna yakın yerlerde bulunan müşterilerimizde belirtilen saatler arasında belirli aralıklarla enerji kesintisi uygulanacaktır. Müşterilerimiz kesinti hakkında 44 44 186 numaralı telefondan bilgi alabilir. Saygıyla halkımıza önemle duyurulur.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin