A+ A A-

 

Milas'ta düzenlenen organizasyonla kutsal topraklarda hac ibadetini yerine getiren hacılar, Milas'a geri döndü. Kendi imkanlarıyla hacdan dönen 4 kişi için yakınları karşılama töreni düzenledi.

02092019haci.jpg

Haber: Mustafa Emre

20 Temmuz'da Milas'tan hareket ederek Suudi Arabistan'daki kutsal topraklara giden hacılar, ibadetlerini yerine getirdikten sonra memleketlerine geri döndü. Milas'tan toplamda 55 kişi ile gerçekleştirilen hac ibadeti sonrasında memleketlerine dönen hacılar için yakınları karşılama töreni düzenledi.

Genel seçimlerde AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı olan ve hac ibadeti sonrası memlekete dönüş yapan Hüseyin Zafer Alkaya ile ailesi için yakınları karşılama töreni düzenledi. Törene AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ile yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Alkaya'nın akrabaları, komşuları ve yakınları katıldı.

Ailesi ile hac ibadetini gerçekleştiren Alkaya'nın karşılama törenine katılanlara seccade hediye edildi. Hac ibadetlerini gerçekleştirerek hacı olma şerefine erişen ailenin karşılama alanına gelmesiyle yakınları 'hoşgeldiniz' dedi.

Karşılama töreni Alkaya'nın memleketi olan Çomakdağ-Kızılağaç Mahallesi'nde devam etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin