A+ A A-

 

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği tarafından geleneksel hale getirilen Çamlıca Sonbahar Yörük Şöleni, bu yıl 8 Eylül’de Çamlıca Mahallesi’nde gerçekleştirilecek.

02092019milasyoruksenlik.jpg
Haber: Mustafa Emre

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği’nin bu yıl 3.’sünü gerçekleştireceği Geleneksel Çamlıca Sonbahar Yörük Şöleni, 8 Eylül’de düzenlenecek. 8 Eylül’de 09.00-24.00 saatleri arasında çeşitli organizasyonlarla düzenlenecek şölende sunuculuğu Ramazan Kıvrak yapacak.
Gün içerisinde farklı saatlerde yapılacak konserlerde Kültür Bakanlığı THM Sanatçıları İsmail Uzunoğlu ve Mehmet Topçuoğlu ile Sanatçı Zeki Yılmaz sahne alacak.
Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleştirilecek şölene tüm vatandaşları davet eden Milas Yörük Obaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut, “Bu yıl 3.’sünü gerçekleştireceğimiz Yörük Şöleni çok renkli geçecek. Tüm vatandaşlarımızı 8 Eylül’deki şenliğimize bekliyoruz.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin