A+ A A-

 

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, 2020 yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvurularının başladığını duyurarak, kayıt yaptıran çiftçilerin desteklemelerden yararlanabileceğini söyledi.

04092019ckskayitlaribasladi.jpg
Haber Merkezi
Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, 2020 yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvurularının başladığını duyurdu. Milaslı çiftçileri 2020 üretim yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) konusunda bilgilendiren bir açıklama yapan Başkan Atıcı, kayıt yaptırmayan çiftçilerin desteklemelerden yararlanamayacağına dikkat çekti.
Başvuru işlemlerinin Milas Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Milas Ziraat Odası Başkanlığı’ndan yapıldığını kaydeden Başkan Atıcı, “2020 üretim yılı Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvuruları, 1 Eylül itibariyle başladı ve başvurular, 30 Haziran 2020'de sona erecek. Kayıt yaptıran çiftçilerimiz; mazot, gübre, yem bitkileri, zeytinyağı, iyi ve organik tarım gibi tüm desteklemelerden yararlanabilecek. Ancak başvuru yapmayan çiftçilerimiz bu desteklemelerden mahrum kalacak. Desteklemelerden yararlanmak için çiftçilerimizin ÇKS kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin