A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, Milas’ta bu hafta içerisinde gerçekleştireceği çalışmaları tablo halinde yayınladı.

05092019yapılacaklarlistesi.jpg
Haber: Mustafa Emre
MUSKİ tarafından yayınlanan tabloda, Milas’ta 2-8 Eylül tarihleri arasında yapılacak çalışmalar paylaşıldı. Yayınlanan bilgiye göre; 21 Mart’tan bu yana Karacahisar’da yürütülen İçme Suyu Hattı İmalatı devam ediyor. Karacahisar’da 1790 metre 160’lık 10 Atü Terfi Hattı İmalatı gerçekleştiriliyor.
29 Mart’tan bu yana Aydınlıkevler Mahallesi’nde gerçekleştirilen kanalizasyon şebeke hattı imalatında ise 2250 metre çalışma gerçekleştiriliyor. Çalışmayla bağlantısı yapılacak tahmini 320 abone bulunuyor.
Güneş Mahallesi’nde de 672 metre kanalizasyon şebeke hattı imalatı yapılırken, Cumhuriyet Mahallesi’nde gerçekleştirilecek kanalizasyon hattında 451 metre çalışma yapılacak.
Olukbaşı, Pinar, Yenice, Zeytinalanı ve Çayhisar mahallelerini etkileyecek olan içme suyu deposu bakım onarım tamirat işi ise Avşar ve Olukbaşı mahallelerinde gerçekleşecek.
Milas’ın Kultak Mahallesi’nde yapılacak içme suyu hattı imalatının ise 13 günde tamamlanması bekleniyor. Yapılan çalışmalar kapsamında 2000 metre 90’lık 10 Atü PVC içme suyu şebeke hattı yenilenecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin