A+ A A-

 

7’den 70’e her yaş grubuna yönelik bünyesinde açmış olduğu çeşitli kurslarla hizmet veren Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, vatandaşların güncel taleplerini karşılayabilmek için anket uygulaması yaptı.

04092019yenikurslaricinanket.jpg
Haber: Elif Bakıcı

Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ilçemizde “Halk Eğitimi Merkezi Tanıtım ve Kurs Talep Anketi” düzenlendi.
4 bölümden oluşan ankette katılımcıların yaş aralığı, çalışma durumu hakkında bilgi edinilerek, Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurs ve etkinliklerin haber ve bilgilerine nasıl ulaşıldığı, müdürlük bünyesinde açılması beklenilen kurslar ve bireylerin neden kursa ihtiyaç duydukları yönündeki bilgilere ulaşılmaya çalışıldı.
Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü personellerince yapılan anket çalışması sonuçlarına göre açılacak olan kursların ve çalışmaların değerlendirileceği öğrenildi.
Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Adı Sizden Eğitimi Bizden” projesi kapsamında yeni kursların da açılacağı ifade edildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin