A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir’e Milas ziyaretinde muhtarlar ve STK temsilcileri yapımına başlanan Baharlı Kavşağı başta olmak üzere diğer hizmetler için teşekkür etti. Demir, “Milas’ı hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

04092019baharlikavsagiicintesekkur.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol
AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Milas’ta bazı meslek oda temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi.
Demir, beraberinde partisinin Milas İlçe Teşkilatı mensuplarıyla birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde diğer meslek odalarının başkanlarını ziyaret etti. Çeşitli sektörlerde hizmet veren esnafların sorunlarını başkanlardan dinleyen Demir, kendilerine aktarılan taleplerin başkent nezdinde takipçisi olduklarını ve hepsine çözüm ürettiklerini ifade etti.
Ziyarette bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Odası-Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Celal Devrim, Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, milletvekili Demir’in esnafın sorunlarıyla ilgili taleplerin üst düzeyde temsilcisi olduğunu, özellikle Milas-Bodrum karayolu üzerindeki Baharlı Kavşağı’nda köprülü kavşak çalışmalarının başlamasıyla memnuniyet seviyesinin yükseldiğini ortak görüş olarak dile getirdi. Milletvekili Demir, her platformda Milas’ın hakkını gözeteceklerini kaydederek oda başkanlarına teşekkür etti.
Demir, daha sonra beraberindekilerle Milas Muhtarlar Derneğine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara verdiği önemden söz eden Demir, bölgede yapılan hizmetlere ilişkin muhtarlara bilgi aktarımı yaptı. Demir, Güllük Belediye Başkanı olduğu dönemde de muhtarlarla her zaman yoğun bir ilişki kurduğundan söz etti. Ziyarette, muhtarlardan kırsal mahallelere ilişkin gelen talepleri milletvekili Demir, ilgili bürokratlarla telefonla görüşerek çözüme kavuşturdu.
Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban, yapımına başlanan Baharlı Kavşağı için teşekkür etti. Çoban, “Milas-Bodrum karayolu üzerindeki kontrolsüz kavşak, bugüne kadar çok sayıda insanımızın canına mal oldu. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız adına bu kavşağın yapımına başlaması Milas kamuoyunda büyük bir sevinç yarattı. Bunun için siz sayın milletvekilimize, ekibinize ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Demir, daha sonra vatandaş ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin