A+ A A-

 

Geçtiğimiz yıl 21 Ekim’de yapılması planlanan ancak Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül’ün annesinin vefatı dolayısıyla ertelenen Ali Kınık konseri, 29 Eylül Pazar günü Milas’ta gerçekleşecek.

09092019kınıkmilasageliyor.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol

Milas Ülkü Ocakları’nın organizasyonuyla geçtiğimiz yıl 21 Ekim tarihinde yapılması planlanan ‘Hedef Kızılelma’ gecesi, Başkan Hayrettin Gönül’ün annesi Emine Gönül’ün vefatı üzerine ertelenmişti. Ertelenen konser programı, 29 Eylül Pazar günü yapılacak. Ertelenen program için bilet alan vatandaşların, konser ve mehteran gösterisinde kullanılabileceği belirtilirken, bilet almayan vatandaşların ise ilgili telefon numaraları, sosyal medya hesapları, Milas Ülkü Ocakları Hizmet Binası ve Atapark/Atatürk bulvarında yer alan Artı-Film müzik satış noktasından alabilecekleri biletler ile destek olabilecekleri ifade edildi.
Daha önce bilet alan vatandaşlardan, konser alanına gelirken biletlerini yanlarında bulundurmaları istendi. Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, “Gelirinin, eğitim ve projelerimiz yararına kullanılacak olan konser programımıza bütün vatandaşlarımızı bekliyor, destek olmaya davet ediyorum. Mehteran ile ruhumuz ve milli şuurla dolu, değerli sanatçımız Ali Kınık ile de en güzel eserleri ve kahramanlık türküleri ile coşkuyla geçecek olan gecemizde buluşmak ümidi ile en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin