A+ A A-

 

Milas doğumlu dünyaca ünlü karikatür sanatçısı Turhan Selçuk adına Milas Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması Ödülleri 14 Eylül Cumartesi günü saat 16’da Çöllüoğlu Hanı’nda düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

09092019karikaturodultoreni_bf819.jpg

Haber: Elif Bakıcı

Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışmasına 48 farklı ülkeden 435 karikatürist, 1687 karikatür ile katılmış birincilik ödülüne İran’dan Saman Torabi, ikincilik ödülüne yine İran’dan Javad Takjoo, üçüncülük ödülüne ise Türkiye’den Muhittin Köroğlu layık görülmüştü.
Tarihi Çöllüoğlu Hanı’nda düzenlenecek ödül töreni, 14 Eylül Cumartesi günü saat 16’da başlayacak.
Törende katılımcılara kokteyl ikram edilirken, Muğla Büyükşehir Belediyesi Quartet topluluğu da müzik dinletisi gerçekleştirecek. Ödül törenine Turhan Selçuk’un eşi Ruhan Selçuk, Jüri üyeleri, 1’incilik, 2’ncilik ve 3’üncülük ödüllerinin yanı sıra başarı ve özel ödüllere layık görülen karikatüristler de katılacak.
“Karikatür sanatıyla bizi dünyaya tanıtan, insanlığa bir ışık ve nefes veren sevgili Turhan Selçuk’a vefa borcumuzu ödemenin mutluluğu ve kıvancı içerisindeyiz” diyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tüm Milas halkını ödül törenine davet etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin