A+ A A-

 

Nikah tarihlerinin özel bir gün olmasını isteyen 20 çift, dünya evine girmek için 09.09.2019 tarihini seçti. Şans getireceğine inandıkları ve akılda kalıcılığı dolayısıyla bu günü seçen ilk çiftin nikahı gece 00.30’da kıyıldı.

10092019nikah_3446f.jpg
Haber: Elif Bakıcı

Takvimlerin 09.09.2019’u göstermesiyle Milas Belediyesi Evlendirme Memurluğu’nda nikah yoğunluğu yaşandı. Unutulmayacak bir tarihte dünyaevine girmek isteyen çiftler, günler öncesinden nikah günü alarak büyük güne hazırlandı. Milas Belediyesi Evlendirme Memuru Süleyman Esenkaya ve Milas Belediyesi Evlendirme Memurluğu Görevlisi Mustafa Uyar da gerekli evrak işlerinin tamamlanması amacıyla yoğun mesai harcadı.
Günün ilk nikahı saat 00.30’da kıyıldı. Ören Mahallesi’nde gerçekleştirilen düğün merasiminde Sezgin Acar ile Zekiye Atıcı Acar bir ömür mutluluğa ‘evet’ dedi. Mutlu bir gelecek için nikah defterini imzalayan çift, 09.09.2019’da ilk dünyaevine giren çift olma heyecanını yaşadı.
Günün son nikahı ise saat 22.00’de Celal Ekici-Esma Ekici çiftinin düğününde kıyıldı. Mutlu çift, takvimin bu özel gününde unutulmayacakları bir anı bıraktı.
Milas Belediyesi’nin sürdürdüğü ‘Bir yastıkta bir ömür’ projesi kapsamında dünya evine giren çiftlere evlilik öncesi eğitimler verildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin