Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti
A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekili Yavuz Demir, Milli Eğitim Bakanlığı ödeneklerinden en fazla Muğla’nın yararlandığını belirterek “Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize düşen; Muğlamıza, ülkemize ve insanlığa nasıl daha fazla faydalı olunabileceğine dair sürekli bir düşünce devinimi içinde olmaktır.” dedi.

10092019enfazlayatirimmuglaya.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı başlangıcı nedeniyle mesaj yayımladı. Demir, mesajında Muğla’nın TBMM’deki temsilcileri olarak eğitim yatırımlarına her zaman öncelik verdiklerini ve bu sayede Milli Eğitim Bakanlığı ödeneklerinden en fazla Muğla’nın yararlandığını kaydetti.
Kendisinin de Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde öğretmenlik görevini yerine getirdiğini kaydeden Demir, mesajında “Bugün, küçücük kalplerin heyecanla çarptığı, bizim için de geleceğimizin nasıl şekillendirileceğinin belirlenmeye başladığı oldukça önemli bir gün. Eğitim-öğretim, toplumların adeta yaşamsal ihtiyaçlarından biridir. Eğitimimiz ne kadar kaliteli olursa, geleceğimiz o denli güvence altında olacaktır. Ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığımızca gerçekleştirilen yenilikçi adımlar, toplumumuzun her kesimince beğeniyle karşılanmakta, bu alanda modern, çağın ötesinde uygulamalar, vizyon sahibi öğrenci ve öğretmen yetiştirilmesine olanak sağlamaktadır.” dedi.
İktidar partisi Muğla temsilcileri olarak, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ve Bakanlıklarda yaptıkları çalışmalar sayesinde Milli Eğitim Bakanlığınca ayrılan eğitim ödenekleri içinde en fazla payın Muğla’ya aktarıldığını, bunlarla çok sayıda ilçeye yeni okullar, yeni derslikler inşa edildiğini hatırlatan Demir, “Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize düşen; Muğlamıza, ülkemize ve insanlığa nasıl daha fazla faydalı olunabileceğine dair sürekli bir düşünce devinimi içinde olmaktır.” dedi.
Demir, mesajını, “Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal etmiş bulunan, fedakârca görevini ifa ederken şehit olan eğitim camiamızın aziz neferlerini, saygı ve şükranla yâd ediyor; eğitim - öğretim hizmetlerinde görev bütün personelimize, sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl diliyorum.” ifadeleriyle sonlandırdı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin