A+ A A-

 

Konser prova çalışmalarını, Yörük Obaları Derneği'nin çadırında gerçekleştiren Milas Türk Halk Müziği Derneği dernekler arası işbirliği çalışmalarının güzel örneğini sergiledi.

23112019derneklerarasidayanisma.jpg
Haber: Bülent Akman

Milas Türk Halk Müziği Derneği konser prova çalışmalarını, Yörük Obaları Derneği'nin çadırında gerçekleştirdi. Şölen havasında geçen çalışmada koro ve solo türküler seslendirildi.
Zaman zaman konukların da eşlik ettiği çalışmada solistler geçidi yaşandı, ayrıca İzmir den Misafir olarak katılan Fahrettin Biçen de eşiyle birlikte seslendirdiği eserler ile izleyenleri adeta büyüledi.
Bu konuda açıklama yapan Milas Türk Halk Müziği Derneği Başkanı Turgut Taş, ‘Yörük Obaları Derneği Başkanı Erkan Turgut’u arayarak "Bu haftaki Konser prova çalışmamızı sizin çadırında yapabilir miyiz?" diye teklif ettim, o da "Ne demek seve seve kabul ederiz" dedi. Biz de bu gibi çalışmalarımızı zaman zaman yapacağız.
Ayrıca bu güzelliğin oluşmasında katkı sağlayan derneğimiz saz ve ses ekibine, misafir olarak renk katan dostlarımıza, Yörük Obaları Derneği Başkanı Erkan Turgut ve dernek yönetim kurulu üyelerine, işletmeci kardeşim Aykut Ünlü' ye ayrı ayrı teşekkür ederim” sözleriyle teşekkürlerini ifade etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin