A+ A A-

 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veteriner Fakültesi ve Milas Meslek Yüksekokulu’nun organizasyonuyla Milas’ta sağlıklı yaşama dikkat çekmek amacıyla bisiklet turu düzenlendi.

23112019saglikliyasamicin.jpg
Haber: Mustafa Emre

“Sağlıklı Yaşam İçin Şimdi Bisiklet Zamanı” sloganıyla gerçekleştirilen bisiklet turuna Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Milas Veteriner Fakültesi Dekanı Artay Yağcı, Miles Meslek Yüksekokulu, kurum ve kuruluşların yöneticilerinin yanı sıra öğrenci ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen etkinlik saat 10.30’da Atapark’tan başladı.
Ahmet Taner Kışlalı Caddesi, İnönü Caddesi’nden geçerek Menteş Mahallesi’ne ulaşan tur, buradan Beçin’e geçti. Tur Milas Veteriner Fakültesi’nde katılanlara fakültede kahvaltı ikramında bulunulmasıyla sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin