A+ A A-

 

Göreve başladığı günden itibaren, başta Muğla’nın önde gelen protokolü olmak üzere ziyaretçi akınına uğrayan Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak’ı Milaslı Veteriner hekimlerde unutmayarak kalabalık bir katılımla makamında ziyaret etti.

30112019milasliveterinerlerdenziyaret.jpg
Haber: Kemal Sürgün
Milaslı Veteriner Hekim Barış Saylak Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne atanmasının ardından başladığı görevine hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ederek başladı.
Özellikle il protokolünün ziyaret ettiği Saylak’ı önceki gün, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir makamında ziyaret ettiler. İlçe Belediye Başkanları Saylak’a; “Tarım ve Orman İl Müdürü olarak Muğla’da çok başarılı adımlar atacağına inandıklarını belirterek; “Ortak paydamız Muğla!” Muğla için hep birlikte güzel şeyler yapmak için çalışacağız” diyerek, yeni görevinin ilimize ve tüm Muğla’ya hayırlı olması temennisinde bulundular.
Saylak’ a ziyaretler devam ederken İl Sağlık Müdürü İskender Gencer ve AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Tamer Topal, Köy-Koop Genel Merkez Başkanı Eray Çiçek, Dalyan Su ürünleri Kooperatif Başkanı Arif Yalılı, Ziraat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu, Bodrum Çömlekçi Mahalle Muhtarı Mustafa Oral, Türk Kızılayı Milâs Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş ve İl Müdürlüğünden emekli teknik personel Mehmet Cangır ziyarette bulundular.
Milaslı Veteriner Hekimlerden Meslektaş ziyareti
Bu arada ziyaret edenler arasında kalabalık bir grup olarak katılan Milaslı Veteriner Hekimler Mevlüt Kiriş, Ali Dikmen, Sedat Zencir, Durmuş Ali Besler, Ali Hasan Atıcı, Mehmet Kaya, Hüseyin Kışla ve Talat Aydın’da meslektaşları olan İl Müdürü Saylak’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin