A+ A A-

 

Milas Sınav Anadolu Lisesi öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında 3 Aralık Engelliler Günü’nü unutmadı.

“Bir gün değil her gün sizlerleyiz”
Haber: Sercan Ergin

Milas Sınav Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Kemal Evren Keskin, Milas Sınav Anadolu Lisesi öğrencilerinin 3 Aralık Engelliler Günü nedeniyle öğrencilerin yaptığı çalışmalar hakkında gazetemize şunları söyledi.
“Okul personelimizi ve ihtiyaç sahiplerini, bu özel günde yalnız bırakmayan öğrencilerimiz kendi imkanlarıyla almış oldukları tekerlekli sandalyeleri Alatepe Mahallesi, Beçin Mahallesi, Avşar Mahallesinde yaşayan ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar. Öğrencilerimizin maddi katkılarına Milas Karadeniz Eczanesi sahibi Meryem Karadeniz de katkıda bulundu. İhtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye yardımında bulunan herkese bu anlamlı günde yardımlarını eksik etmeyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin