A+ A A-

 

Ören mahallesinde hediyelik eşyadan, dekorasyon ürünlerine, mobilya yenilemesinden günlük hayatta kullanılacak eşyalara kadar geniş bir yelpazede el emeği ürünleri hayata geçiren Atölye Keramos’lu kadınlar Başkan Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Keramoslu kadınlardan Başkan Tokat’a teşekkür
Haber: Elif Bakıcı

Atölye Keramos’un Ören’de yaşayan ve üretimi yaşamlarının bir parçası haline getirmiş kadınların bir araya gelmesiyle oluştuğunu dile getiren Ayşe Güzide Çereren; “Atölyemizin kurulum aşamasında Başkanımızın büyük emeği ve destekleri var. Çalışmalarımızı gerçekleştirmemiz için daha önce kütüphane olarak kullanılan büyükçe bir alanı yeniden düzenlediler. Boyasını badanasını yaptılar, yerlerini hazırladılar, elektriğini, suyunu çektiler. “Milas Belediyesi Ören Semt Evi” olarak bizlere tahsis ettiler. Bizlerde bu anlamda Başkanımızı ziyaret edip hem yeni dönemin kendisine hayırlı olmasını dilemek hem de destekleri için teşekkür etmek istedik” dedi.
Ziyaret için Atölye Keramos’lu kadınlara teşekkür ettiğini dile getiren Başkan Tokat; Milas Belediyesi olarak bu tür faaliyetlerin her zaman destekçisi olduklarını söyledi.
Ziyaret sonunda Başkan Tokat’a Atatürk portresi hediye edildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin