A+ A A-

 

Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Milas Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı açılışına katılan Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba, açılışın ardından Kılıç Holding’i ziyaret etti.

090318fakibaba_702d0.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 9. Milas Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı açılışına katıldı. Milas’ta büyük bir ilgiyle karşılanan Bakan Fakıbaba, fuar açılışı sonrasında; Muğla Valisi Esengül Civelek, AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Milas Kaymakamı Eren Arslan, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ile birlikte Avrupa’nın en büyük balık yetiştirme kapasitesine sahip olan Kılıç Holding’i ziyaret etti.
BU BAŞARIDA KADIN ÇALIŞANLARIN PAYI ÇOK BÜYÜK…
Yıllık 65 bin ton çipura ve levrek üreterek, 450 milyon yavru balık kapasitesiyle ve 2017 yılında gerçekleştirdiği 160 milyon dolarlık ihracatla su ürünleri ve hayvansal mamüller kategorisinde ard arda 8. kez ihracat şampiyonu olan Kılıç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç ve Kılıç Holding Başkan Vekili İhsan Bozan, holding yöneticileri ve çalışanları tarafından karşılanan Bakan Fakıbaba, holding bünyesinde çalışan kadınların gününü kutladı.
Kadınların çalışma hayatındaki önemine dikkat çeken “Kadının olduğu yerde üretim var, bereket var.” diyen Bakan Fakıbaba, yöredeki kadınlara istihdam sağlayan ve teşvik kapsamında yapılan iş alımlarında kadınlara pozitif ayrımcılık tanıyan Kılıç Holding yönetimine teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin