A+ A A-

 

Milas’ta Mezeci Turgaydayım ismiyle hizmet veren işletme, düzenlenen törenin ardından Turgaydayım Süt Ürünleri Şarküteri olarak ikinci şubelerini hizmete açtı.

120418turgay_3e3c4.jpg
Haber: Mustafa Emre
Milas’ta Hisarbaşı Mahallesi Türkoğlu Caddesi’nde hizmet veren Mezeci Turgaydayım isimli işletme, süt ürünleri şarküteri olarak hizmet veren ikinci şubesini Milas halkının hizmetine sundu. Hayıtlı Mahallesi Lozan Caddesi’nde Turgaydayım Süt Ürünleri Şarküteri olarak hizmet veren işletmenin açılış törenine; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, CHP İlçe Başkanı Suat Özcan, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Tören, protokolün hayırlı olsun dileklerinin ardından açılış kurdelesinin kesimiyle son buldu.
Milas’ta kendi alanlarında oldukça iddialı olduklarını ifade eden İşletme Sahibi Cihan Parlu, reyonlarında yer alan süt ürünleri ve kahvaltılıkların organik ürünler olduğuna dikkat çekerek, tüm vatandaşların damak tadına, sağlığına hitap eden ürünlerle hizmet vereceklerini söyledi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin