A+ A A-

 

Yağlıboya resimlerden oluşan çok sayıda başarılı sergiye imza atan ve Milas’ta polis memuru olarak görev yapan ressam İsmail Utku, 14 Nisan Cumartesi günü Bodrum’daki Konacık’ta Herodot Kültür Merkezi’nde şehit aileleri yararına resim sergisi açacak.

140418sergi_660b6.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Milas-Bodrum Havalimanı’nda polis memuru olarak görev yapan İsmail Utku; kültürel değerleri, atları, gündelik yaşamı başarıyla tuvaline aktararak ilgi gören resim sergilerine imza atıyor. Ressam polis Utku, bu defa sergisini şehit yakınları yararına açacak. 41 resmin yer aldığı sergide bulunan yağlıboya resimlerin müzayede usulüyle satışa sunulacağı etkinlik, 14 Nisan Cumartesi günü Bodrum’daki Konacık’ta Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
İl ve ilçe protokolünden katılımların yaşanacağı etkinliğe tüm sanatseverleri ve şehit, gazi yakınlarını davet eden Utku, “Kıymetli dostlarım saygı değer büyüklerim; bana ait yağlıboya tablolardan oluşan, kahraman şehitlerimizin bize emanet etmiş olduğu kıymetli aileleri yaranına düzenlenecek olan sergimizde sizleri aramızda görmek bize onur verecek mutlu edecektir. Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim sevgi ve saygılarımla...” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin