A+ A A-

 

Milas’a eğitim alanında çok büyük katkılar veren Dr. Mete Ersoy, doğum günü ve Miraç Kandili vesilesiyle okul yöneticileri ve öğrencileri tarafından mezarı başında dualarla anıldı.

13042018anmamanset_4e4c6.jpg
Haber: Abdullah Özel
Geçtiğimiz yıl vefatıyla herkesi derin bir üzüntüye boğan hayırsever eğitim gönüllüsü Dr. Mete Ersoy, doğum günü ve Miraç Kandili dolayısıyla Milas Şehir Mezarlığındaki mezarı başında dualarla anıldı.
Dr. Mete Ersoy’un eseri olan Havva Ersoy Anaokulu, Dr. Mete Ersoy İlkokulu, Dr. Mete Ersoy Ortaokulu ve Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi okullarının müdürleri, öğretmenleri ve öğrencileri tarafından Ersoy’un kabrine ziyaret gerçekleştirildi.
Anaokulu Müdiresi Berrin Ankaralı, ilkokul Müdürü Mustafa Özdemir, Ortaokul Müdür Yardımcısı Barış Öztürk, Anadolu Lisesi Müdürü Ali Aktaş, Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi Coğrafya öğretmeni Erman Kolakoğlu ve öğrenciler, Ersoy’un kabrine karanfil bıraktından sonra dua ettiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin