A+ A A-

 

Özel Milas Anadolu (Süper Dadım) yönetimi ve öğretmenleri, Anneler Günü dolayısıyla veliler ve öğrencilerle kutlama yemeği düzenlediler.

1505annelermanset_28bd9.jpg
Haber: Bülent Akman
Özel Milas Anadolu (Süper Dadım) yönetimi ve öğretmenleri, Anneler Günü’nü unutmadı ve renkli görüntülere sahne olan bir kutlama gerçekleştirdiler. Mylasa 48’de düzenlenen kutlama yemeğine çok sayıda veli ve öğrenci katıldı.
Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından sahne alan minik öğrenciler, annelerine ve öğretmenlerine hitaben şarkılar söylediler. Minik öğrencilerin söylediği şarkılar geceye ayrı bir duygusallık kattı. Bir birinden özel şarkıların söylendiği geceye katılanlar, etkinlik boyunca bol bol eğlendiler.
Şarkılar eşliğinde dans eden katılımcılar etkinliği pasta kesimiyle tamamladı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin