A+ A A-

 

Geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda Milas Yörük Türkmen Kültür Derneği üyesi Mehmet Şişman, Adil Ağa Camii’nde kılınan cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

011118mhpsisman_9250e.jpg
Haber: Mustafa Emre

Bir süre önce kalp rahatsızlığı geçirdiği için ameliyat olan Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda Milas Yörük Türkmen Kültür Derneği üyesi Mehmet Şişman, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Muğla’da bir hastanede yoğun bakımda tedavi görürken 53 yaşında hayatını kaybeden Şişman’nın ölüm haberi, başta ailesi ve yakınları olmak üzere MHP İlçe Teşkilatı, Milas Ülkü Ocakları ve Milas Yörük Türkmen Kültür Derneği’nde de büyük üzüntüye sebep oldu.
Şişman için dün öğle namazını müteakiben Adil Ağa Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, MHP İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, MHP’li Belediye Meclis Üyeleri Mevlüt Kiriş ve İlhan Şimşek, Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül ve çok sayıda vatandaşın katılım gösterdiği cenaze töreninin ardından, Şişman’ın naaşı Milas Şehir Mezarlığına defnedildi.
Milasmedya ailesi olarak Hakk’ın rahmetine kavuşan Mehmet Şişman’a Allah’tan rahmet, acılı ve kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı dileriz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin