A+ A A-

 

İzmir’de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Milaslı hayırsever işadamı M. Önol Karadeveci, Ulu Camii’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi.

05112018karadevecimanset_1d360.jpg
Haber: Mustafa Emre

Milas’ın sevilen isimlerinden olan hayırsever işadamı M. Önol Karadeveci, sağlık sorunları nedeniyle İzmir’de bir hastanede tedavi görüyordu. Milas’ta yaptığı hayır işleriyle halk tarafından büyük bir takdirle karşılanan ve bir döneme damga vuran Karadeveci Otobüs Firması’nın kurucusu olan M. Önol Karadeveci, tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybetti.
79 yaşında hayatını kaybeden Karadeveci için dün ikindi namazını müteakiben Ulu Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, STK temsilcileri, oda başkanları, ilçedeki kurum ve kuruluşların amirleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Milas Müftüsü Ali Saim Doğru’nun cenaze namazını kıldırmasının ardından, Karadeveci’nin naaşı dualar eşliğinde Milas Şehir Mezarlığında toprağa verildi.
Milasmedya ailesi olarak, ilçemize büyük katkılar sunan değerli hayırsever işadamı M. Önol karadeveci’ye Allah’tan rahmet, acılı ve kederli ailesine, sevenlerine başsağlığı dileriz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin