A+ A A-

 

Milas İtfaiyesi’ni ziyaret eden minik öğrenciler, yangın söndürmede kullanılan yöntemleri yerinde gördü ve itfaiyecilik mesleği hakkında bilgi aldılar.

071118itfaiye.jpg
Haber: Mustafa Emre

İMİ Koleji’nin minik öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas İtfaiye Grup Amirliği’nin Aydınlıkevler Mahallesi’ndeki istasyonunu ziyaret etti. Öğrenciler burada yangın söndürmede kullanılan arazöz, gaz maskesi, hortum, elbise gibi malzemeleri tanıdı.
İtfaiye ekipleri, yangın durumunda neler yapılması gerektiği ve itfaiyecilik mesleği hakkında öğrencileri bilgilendirdi. İtfaiye arazözüne ve araçlarına binen öğrenciler, Milas İtfaiyesi yetkililerine bu sıcak karşılama için teşekkür etti. Renkli görüntülere sahne olan ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin