A+ A A-

 

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle bir araya geldi.

071118mudurbalziyaret_d8f1e.jpg
Haber: Mustafa Emre
Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle buluştu.
Yeni eğitim-öğretim yılındaki okul ziyaretlerine Milas Anadolu İmam Hatip Lisesi ile devam eden Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal; ziyaret sırasında yöneticilerden ve öğretmenlerden okulun mevcut durumu ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alması ve incelemelerde bulunması sonrasında öğrenciler ile sohbet ederek öğrencilerin isteklerini dinledi.
Okul ile ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen, öğrencilerle diyalog içerisinde olmak ve yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerine devam ettiğini belirten Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal; “Yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadı. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık. Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz.” dedi.
İdareci ve öğretmenlere yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Müdür Bal, ziyaretini sona erdirdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin