A+ A A-

 

Tarım ve Orman Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde gerçekleştirilen ‘Fidanlar fidanlarla büyüyecek’ kampanyası kapsamında, Milas’ın Bozbük Mahallesi’nde fidan dikimi yapıldı.

081118fidantoprak_59399.jpg
Haber: Bülent Akman
Tarım ve Orman Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde gerçekleştirilen ‘Fidanlar fidanlarla büyüyecek’ kampanyası kapsamında, Milas’ın Bozbük Mahallesi’nde fidan dikimi gerçekleştirildi.
Türkiye genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen fidan dikimi için; Muğla genelinde ve Milas’ın Bozbük Mahallesi’nde eş zamanlı tören düzenledi.
Milli Eğitim Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı işbirliğinde düzenlenen ‘Fidanlar fidanlarla büyüyecek’ kampanyası kapsamında il genelinde Bin 500 adet değişik türde fidan dikimi gerçekleştirildi
Bozbük Mahallesi’nde gerçekleştirilen fidan dikimi etkinliğine; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve ilçe orman işletme müdürlüğünde görevli personel ve mahalle sakinleri katıldı.
Fidan dikiminde; hünnap, ceviz, servi, fıstık çamı gibi gelir getirici fidanlar toprakla buluşurken, fidanlar öğrenciler tarafından dikimi yapıldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin