A+ A A-

 

Muğla Bisiklet Derneği tarafından düzenlenen 13. Gökova Bisiklet Turu’na Milas’tan da katılım yaşandı. Bisikletliler, tur boyunca Muğla’nın ve özellikle Milas’ın güzelliklerini de yakından görme fırsatı buluyor.

170519bisiklet.jpg
Haber: Bülent Akman

Muğla Bisiklet Derneği tarafından bu yıl 13.sü gerçekleştirilen “ Gökova Bisiklet Turu” daha önceki yıllardan farklı olarak ilk kez 14 Mayıs Salı günü Bodrum Zetaş Kamp’ından start aldı. Türkiye’nin dört bir yanından 250’nin üzerinde bisiklet dostunun katılımıyla Bodrum Amfitiyatro’da fotoğraf çekimi sonrası Bodrum Feribot İskelesinden Feribotla Datça’ya doğru start alan efsane kamplı bisiklet turu Bodrum – Datça – Akyaka-Ören-Yalıçiftlik ve Bodrum etaplarıyla 18 Mayıs Cumartesi günü Bodrum’da sona erecek.
5 Gün boyunca toplamda 273 km pedal çevirecek olan katılımcılar ilk gün Datça Çubucak Orman Kampı’nda, ikinci gün Akyaka’da, üçüncü gün Ören’de dördüncü gün ise Yalıçiftlik sahilinde kamp kuracak ve son gün öğle saatlerinde Bodrum Zetaş Kampı’nda turu sonlandıracaklar.
Bisiklet sporuyla uğraşan herkesin hayallerini süsleyen Gökova Bisiklet Turu’na bu yılda ilçemizden Milas Doğa Bisiklet Kulübü Üyesi 3 bisiklet dostu da katıldı.
MİDOBİS Üyesi Ömer Gülter, Alp Aksoy ve Ömer Faruk Özerten 5 gün boyunca MİDOBİS formasıyla pedal çevirerek bir anlamda Milas’ında tanıtımını yapacaklar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin