A+ A A-

 

1972 yılında kurulan, bugüne kadar Türk minder güreşine sayısız tanınmış güreşçiler kazandıran Milas Güreş İhtisasspor Kulübü olağanüstü genel kurulunu gerçekleştirdi.

15072019ihtisasspor.jpg

Haber: Sercan Ergin

5 Temmuz günü saat 16.00’da yapılan ikinci olağanüstü genel kurul, 28 üyenin katılımıyla gerçekleşti. Olağanüstü genel kurulda, önceki başkan İlhan Hazer yerine Mustafa Yalçın başkan olarak seçildi. Toplantı sonunda Milas İhtisasspor yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: Başkan Mustafa Yalçın, Halime Uçar, Mehmet İnpınar, Mehmet Özdemir, Esendal Kozak, Zakir Karabaş, Ömer Öney, Şeref Kahvecioglu, Bayram Arıcı, Namık Kemal Atıcı, İlhan Hazer.
Gerçekleşen toplantı sonrasında Kulüp Başkanlığına getirilen yeni başkan Mimar Mustafa Yalçın gazetemize şunları söyledi: 1972 yılından beri Türk minder ve yağlı güreşine hizmet veren İhtisasspor Kulübü’nde üyelerimizin teveccühü ile başkanlığa seçildim. Benim başkanlığımda İhtisasspor Kulübü’nde başarılı çalışmalar yapacağımıza söz veriyoruz. Benden önceki yıllarda kulüp başkanlığı ve yönetim kurullarında görev yapan arkadaşlara bugüne kadar yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin