A+ A A-

 

Geçtiğimiz hafta yapılan olağanüstü genel kurulda yeni yönetimini oluşturan Milas İhtisasspor Kulübü, görev dağılımı yaptı.

15072019ihtisasspordagorev.jpg

Haber: Sercan Ergin

Geçtiğimiz hafta ortasında kulüp binasında yapılan İhtisasspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu’nda oluşan yeni yönetim kurulu üyeleri, ilk toplantılarını Kulüp Başkanı Mimar Mustafa Yalçın başkanlığında gerçekleştirdi. Yaklaşık bir saat süren toplantı sonrasında görev dağılımı yapıldı.
Toplantı sonrası görev dağılımı şu şekilde oluştu: Başkan Mustafa Yalçın, Başkan Yardımcısı Şeref Kahvecioğlu, Genel Sekreter Namık Kemal Atıcı, Mali Sayman Mehmet İnpınar, Yağlı güreşlerden sorumlu Zakir Karabaş, altyapılardan sorumlu Mehmet Özdemir.
İlk toplantı sonrasında konuşan Kulüp Başkanı Mimar Mustafa Yalçın şunları söyledi: “Kulüp Başkanı olmam için yönetim kurulundaki arkadaşlarımın ısrarıyla İhtisasspor Kulüp Başkanı oldum. Spor kulüplerinde ilk kez görev yapacağım. Allah’ın izni ile yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızla birlikte başarılı çalışmalar yaparak İhtisasspor kulübüne katkı sağlamak istiyoruz. Göreve yeni gelmemize rağmen maddi olarak çalışmalara başlayacağız. Ata sporu seven her Milaslı’yı bizlere maddi ve manevi olarak destek vermeye çağırıyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin