A+ A A-

 

9. Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvası gerçekleştirildi. Antrenörü Celal Yıldız eşliğinde turnuvaya hazırlanan turnuvada ilçemizi temsil eden Ece Zurnacı birinci oldu.

02092019milasliecezurnaci.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol

Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Adapazarı Belediyesinin katkılarıyla Türkiye Judo Federasyonu ve Sakarya Judo İl Temsilciği tarafından bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen turnuvada, ülkemizi temsilen Sakarya ile birlikte 27 İlden katılım gösteren sporcuların yanı sıra, Azerbaycan, Kırgızistan, Rusya, Güney Kore, Tacikistan, Romanya, Yunanistan, Gürcistan ve Özbekistan'dan 900 sporcu dereceye girmek için ter döktü.
Muğla’yı turnuvada Fethiye’den 3, Milas’tan 4 sporcu temsil etti. Turnuvada 78 kilogram büyük bayanlar kategorisinde mücadele eden Milaslı Ecem Zurnacı, rakibi karşısında başarılı bir performans göstererek madalya kazandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin