A+ A A-

 

Muğla Mahalli Ligine katıldıkları günden beri sporun değişik branşlarında elde ettikleri başarılı sonuçlarla isminden övgü ile söz ettiren Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme takımlarından Milas Gençlikspor Kulübü, 2019 - 2020 sezonunda Mahalli Birinci Amatör Kümede şampiyonluk yaşamak için iddialı kadro kurmaya başladı.

09092019sampiyonlukyasamakicin.jpg
Haber: Sercan Ergin

Milas Gençlikspor Kulübü yönetim kurulu üyeleri bugüne kadar Muğla Mahalli Süper Amatör Kümede bir çok kez Gol krallığı yaşayan santrafor İhtilal Durmuş, orta saha oyuncusu Vedat Aras, defans oyuncusu Samet Dili, defans oyuncusu Okan Pınar, kaleci Yiğithan Yılmaz, santrafor Zekeriye Baş, sol kanat oyuncusu Burak Bayer, defans oyuncusu Celal Kartal, orta saha oyuncusu Mehmet Özdaglı, isimli Milas’ın elit oyuncularını transfer etti. Kaliteli transferlerin devam edeceğine vurgu yapan Milas Gençlikspor Kulübü As Başkanı Şafak Kaya “Bu sezon hedefimiz Süper Amatör Lige yükselmek için 5 nokta transfer daha etmek için çalışmalar yaptıklarını söyledi” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin