A+ A A-

 

2019 - 2020 eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyet programında yer alan Milas Gençlik ve İlçe Spor Müdürlüğü ile Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa organize ettiği, Milas İlçe Elemeleri Bayan Voleybol müsabakaları Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonu Kompleksinde başladı.

02122019genckizlarvoleybol.jpg
Haber: Sercan Ergin
Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan beden eğitimi öğretmenlerinin hazır bulunduğu Genç Kızlar Voleybol müsabakalarını Muğla bölgesi hakemlerinden Yasemin Altıner, Olgun Akdoğan, Melisa Tosun hakem triosu yönetti.
Genç Kızlar Voleybol müsabakanın ilk müsabakasında Milas Anadolu Lisesi ile Doktor Mete Ersoy Lisesi takımları karşı karşıya geldiler. Baştan sona kadar çekişmeli geçen müsabakayı Milas Anadolu Lisesi takımı taybrek sonrasında müsabakayı 3 - 2 kazandı.
Müsabakayı her iki okulun öğretmenleri ile voleybolu seven öğrencileri takip ettiler. Müsabaka sonrasında her iki takımın oynadığı güzel voleybolu beğenen voleybol severler her iki takımı alkışlarla soyunma odasına gönderdiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin