A+ A A-

 

Milas Gençlikspor Kulübü Yöneticileri Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu ziyaret etti.
Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 1.Amatör Küme A Grubunda yer alan Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal ile Başkan Yardımcısı Süleyman Karatoprak, Kaynak Yaratma Sorumlusu Bekir Güney ve Halkla İlişkiler sorumlusu Durmuş Akyol Muğla ASKF’yi ziyaret etti.

09122019MilasGencliksporKulubundenASKziyareti.jpg
Haber: Kemal Sürgün
2019-2020 futbol sezonu hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan görüşmede Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal Federasyon Başkanı Mehmet Top’a plaket takdim etti.
Görüşmede Federasyon adına Başkan Mehmet Top ile Mali Sekreter ve Futbol İl Temsilcisi Ali Karakaya hazır bulundu.
Ziyaretle ilgili olarak Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top yaptığı açıklamada, “Federasyon olarak Milas Gençlikspor Kulübü Başkan ve yönetimine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin