A+ A A-

 

Milas Gençlik Güreş İhtisas Spor Kulübü Derneği yararına düzenlenen deve güreşine, Milaslılar yoğun ilgi gösterdi. Milas Arena’da gerçekleştirilen güreş esnasında bir deve yaralandı.

130318deve.jpg
Haber: Bülent Akman
Milas Gençlik Güreş İhtisas Spor Kulübü Derneği’nin “Güçlü yarınlara sağlıklı nesiller için el ele” isimli projeye gelir sağlamak amacıyla Milas Arena’da tertiplenen deve güreşine, vatandaşların ilgisi yoğun oldu.
Deve güreşlerine, Milas protokolü de katılım sağladı.
Geçtiğimiz pazar günü düzenlenen deve güreşi etkinliğinde; saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mehteran gösterisi yapıldı. Güreş başlangıcıyla birlikte gün içerisinde halk oyunları gösterisi düzenlendi. Halk oyunları gösterisinin ardından planör gösterisi gerçekleştirildi.
Düzenlenen güreşlerde; bir deve ayağını kırarak yaralandı. Canı yanan ve yaralanan deve, arenadan güçlükle çıkarıldı.
Milas Gençlik Güreş İhtisas Spor Kulübü Derneği Başkanı İlhan Hazer, deve güreşine katılan ve yardım eden herkese teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin