A+ A A-

 

Muğla Mahalli Ligi Yaş Grubu takımlarından Milas Belediyespor ile Milas Erginspor takımları, Atatürk Spor Kompleksi’nde karşılaştı. Maçın galibi ise Milas Belediyespor Yaş Grubu takımı oldu.

011118macgalip.jpg
Haber: Sercan Ergin
Muğla Mahalli Ligi Yaş Grubu takımlarından Milas Belediyespor ile Milas Erginspor takımları, Atatürk Spor Kompleksi’nde karşılaştı. Maçın galibi ise Milas Belediyespor Yaş Grubu takımı oldu.
Muğla Mahalli Bayanlar Yaş Grubu takımlarından Milas Belediyespor; geçtiğimiz cumartesi günü Milas Belediye Atatürk Spor Kompleksi’nde, tarihinde ilk kez Bayanlar Yaş Grubu’na katılan Milas Erginspor Yaş Grubu takımını güzel bir oyundan sonra 3-0 yenerek grup şampiyonluğunda emin adımlarla ilerliyor.
Muğla bölgesi hakemlerinden; Ayşe Diğer, Yardımcı Hakem Yasemin Altıner Akıncı, Olgun Akdoğan, Süleyman Tatlı’nın yönettiği müsabakaya her iki takım sahaya şu kadrolarıyla çıktılar.
Milas Belediyespor Yaş Grubu: Eda Zurnacı, Rabiya Yavuz, Begüm Karabıyık, İdil Akar, Aleyna Akgün, Aleyna Gültekin, Kübra Özkan, Gözde Efe, Fatma Yıldırım, İrem Önerge, Ecem Alpay.
Milas Erginspor Yaş Grubu: Dilber Anıl, Dilan Şafak, Hiva Atılgan, Amara Atılgan, Ümmü Gültaş, Sıla Sevim, Saniye Gül.
Grup şampiyonluğuna oynayan, iyi sporculara sahip olan Milas Belediyespor Bayanlar Yaş Grubu takımı, bu sezon ilk kez Bayanlar Voleybol Ligi’ne katılan Milas Erginspor Yşa Grubu takımını 3-0 yenerek, grup şampiyonluğuna koşuyor.
Müsabakanın bitiminde her iki takıma, müsabakayı takip eden voleybolseverler ayakta alkışlayarak soyunma odasına uğurladılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin