A+ A A-

 

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95.yılı dolayısıyla farkındalık yaratmak için bir etkinlik düzenleyen Milas Vere Nere Koşupduru isimli koşu grubu üyeleri, Dalyan Caretta Run koşusunda kazandıkları birinciliği Cumhuriyetimize armağan ettiler.

311018zafer_5ad87.jpg
Haber: Mustafa Emre

Binin üzerinde koşucunun katıldığı 5, 14 ve 21 km kategorilerinde gerçekleştirilen Dalyan Caretta Run koşusuna 5 km kategorisinde katılan grup koşucusu Doğuş Çağan Onay 17 dakika 58 saniyelik derecesi ile klasman birincisi olarak kupa aldı. 21 km kategorisinde yarışa katılan Mustafa Kemal Fındıkçıoğlu ise yarı maratonu 1 saat 41 dakika ile tamamlayarak geçen yıl ki derecesinin önünde bir zamana imza attı.
Hafta sonu ekip üyelerinin kazandıkları bu başarılarını 29 Ekim dolayısıyla düzenledikleri etkinlikle Cumhuriyetimize armağan eden koşu grubu üyeleri, ilk önce Atapark’ta çekildikleri fotoğraf sonrası günün anlamına yakışan “29 Ekim Yürüyüş Parkuru” pistinde koştukları 5 kilometrelik Cumhuriyet koşusu ile günü kutladılar.
“Cumhuriyet Özgürlük”tür sloganı ile gerçekleştirdikleri bu etkinliklere ilerleyen günlerde de yenilerini ekleyeceklerini söyleyen koşu grubu üyeleri, sağlık için herkesi spor yapmaya davet ettiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin