A+ A A-

 

Milas Belediyespor bayan voleybol takımlarından Yaş Grubu ile Midi takımları karşılaştı.

071118hazirlikmaci.jpg
Haber: Sercan Ergin
Milas Belediyespor bayan voleybol takımlarından Yaş Grubu ile Midi takımları karşılaştı.
Milas Belediyespor bayan voleybol takımlarından Eşref Mete hocanın çalıştırdığı Yaş Grubu ile Ünsal Çelik hocanın çalıştırdıkları Midi takımları, Muğla Mahalli Ligi’nde hafta sonu maç olmadığı için Atatürk Spor Kompleksi’nde karşı karşıya geldiler.
Hazırlık müsabakasını beden eğitimi öğretmeni Ünsal Çelik yönetti. Her iki takım sahaya şu kadrolarıyla çıktılar.
Milas Belediyespor Bayan Yaş Grubu: Kübra Özkan, İrem Önelge, Gözde Efe, Eda Zurnacı, Ecem Alpay, Eylül Karabıyık, İdil Ece Akar, Aleyna Gültekin.
Milas Belediyespor Midi Takımı: Simay Emre, Ezgi Nida Nacakçıoğlu, İdil Ece Akar, Zerda Aslan, Berru Koca, Ada Koç, Beyza Özkan, Döndü Nazözen, Ceren Öztürk, Şengül Yıldız, İrem Kara, Nur Yavuz, Nilsu Kırdar, Zehranaz Öztekin.
Önümüzdeki aylarda Muğla Mahalli Ligi’nde başlayacak olan Bayanlar Midi müsabakalarına iddialı bir ekiple hazırlanmakta olan Milas Belediyespor Midi Takımı, kendilerinden büyük olan Yaş Grubu kızları karşısında oynadıkları güzel voleybolla alkış topladılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin