A+ A A-

 

Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de yer alan Bafa Zeytinspor, maddi sıkıntılar nedeniyle transferler yapamadıklarını ama kümede kalmak için canla ve başla mücadele edeceklerinin altını çizdi.

091118kume.jpg
Haber: Sercan Ergin
Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de yer alan Bafa Zeytinspor, maddi sıkıntılar nedeniyle transferler yapamadıklarını ama kümede kalmak için canla ve başla mücadele edeceklerini söyledi.
Üç yıldan beri Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de yer alan Bafa Zeytinspor futbol takımı Başkanı Sami Şener, hafta sonu Selimiye Sahası’nda oynadıkları Bodrum Yalı Gençlikspor müsabakası sonrasında gazetemize şunları söyledi.
Şener, “2018-2019 sezonu öncesinde maddi sıkıntılarımız nedeniyle başka takımlar gibi transfer yapamadık. Geçen yıl takımda forma giyen sporcularımızı kadromuzda tuttuk. Milasgücüspor takımından sadece Agit Şahin ile Umut Yapar’ı transfer ederek lige başladık. Geçtiğimiz hafta kendi saha ve seyircimiz önünde oynadığımız BodrumGöltürkbükü müsabakası sonrasında takımda banko oynayan 8 sporcumuzdan, 6 sporcumuz kırmızı kart gördüğü ve geçtiğimiz pazar günü cezalı olduğumuz için Selimiye Sahası’nda oynadığımız Yalı Gençlikspor müsabakasını çok genç bir kadro ile çıkmak zorunda kaldık. Bu müsabakaya geçen yıl U19 Ligi’nde yer alan yaşları küçük olan sporcularımızla çıktık. İlk kez Bafa Zeytinspor formasını Birinci Amatör Küme’de giyen genç sporcularımız, bu maçta oynadıkları mükemmel futbol ile bizleri ümitlendirdiler. Bundan sonra oynayacağımız müsabakalarda göstereceğimiz performans ile Birinci Amatör Küme’de kalmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin