A+ A A-

 

Milas’a bağlı Güllük Mahallesi’ndeki ilk ve ortaokulun Okul Aile Birliği üyeleri, okul yararına gece gündüz çalışıyor.

09082019gullluk.jpg
Haber: Bülent Akman

Güllük İlk ve Ortaokulu Okul Aile Birliği, okulun sosyal olanaklarının ve fiziki çevresinin iyileştirilmesi için uzun süredir görev alıyor. Devlet okulu imajını kaldırmak için kaliteyi kolej seviyesine çıkarmak istediklerini belirten okul aile birliği üyeleri, Güllük halkıyla koordinasyon halinde çalışma gerçekleştiriyor. Nuriddin Erdoğan, Berna Altıkulaç, Ayşe Aksu, Meryem Dönmez ve Ela Denizli’den oluşan okul aile birliği, Güllük İlk ve Ortaokulu’ndaki görevleri ile birlikte yapımına başlanan yeni okul inşaatını da yakından takip ediyor.
Okulda öğrenim gören hiçbir yakını olmamasına rağmen okul aile birliği başkanlığı yapan Nuriddin Erdoğan, vatandaşlarla okulu bir araya getirerek daha kaliteli bir eğitim modeli çizilmesi için uğraş veriyor.
Geçtiğimiz yıl okul aile birliği olarak birçok projenin hayata geçmesini sağladıklarını belirten Erdoğan, okul bünyesinde açılan anasınıfı için yoğun çaba sarf ettiklerini, çocukların rahat bir biçimde anaokuluna gittiklerini gördüklerinde çok mutlu olduklarını söyledi. Okul çevresindeki duvarların harap durumda olduğunu, hayırseverlerle iletişime geçerek bu sorunu da çözdüklerini ifade eden Erdoğan, 23 Nisan’da öğrencilere hediyeler ikram ettiklerini söyledi. Güllük İlk ve Ortaokulu şu anda da Güllük’te kurulan Hanımeli pazarında çocuklara yönelik oyunlarla hizmet veriyor.
Öğrencilerin daha kaliteli bir eğitim alabilmeleri için personel ve fotokopi kâğıdı birçok ihtiyacının olduğunu ifade eden Erdoğan, Güllük halkından destek beklediklerini ifade etti. Erdoğan tüm Güllük halkını, Güllük İlk ve Ortaokulu’na bağışta bulunmaya davet etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin