A+ A A-

 

Türkiye Masterler Ligi’nde, şampiyon olarak Milas’ı gururlandıran Milasspor Masterler takımı kupayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a götürdüler.

070519baskankupa_6ae77.jpg
Haber: Sercan Ergin

Üç yıldan beri Türkiye Masterler Federasyonu liginde yer alan ve aldıkları başarılı sonuçlarla Milas’ın adını Türkiye’ye duyuran Milasspor Masterler futbol takımı 2018-2019 sezonunda ilk önce grup şampiyonluğu yaşadı.
Ardından Antalya’da yedi bölgenin birincileri ve ikincilerinin Kemer’de katıldığı play-off müsabakalarında güçlü rakiplerini tek yek yenerek, Türkiye Masterler Ligi Şampiyonluğu yaşadı. Masterler Ligi Şampiyonu olan sporcular, Antalya Kemer’de elde ettikleri şampiyonluk kupasını; her zaman sporcunun yanında olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a götürdüler.
40-60 yaş grubunda olan Milasspor Masterler takımının elde ettiği büyük başarı nedeniyle, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; Türkiye Masterler Ligi Şampiyonu Milassporlu futbolculara tebrik ve teşekkür ettikten sonra şunları söyledi.
Tokat, “Bugüne kadar verdikleri her sözün arkasında duran Milasspor Masterler takımı sporcularını, elde ettikleri büyük başarı için kutluyorum. Önümüzdeki günlerde Masterler Federasyonu’nun düzenleyeceği Masterler Süper Kupa Finali’nde takımımızdan şampiyonluk bekliyorum.”
Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin